HAZ Şirketler Grubu

HAZ Şirketler Grubu, doğal taş tasarım, üretim ve uygulama alanında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur ve HAZ, inşaat sektöründe tanınmış bir isim haline gelmiştir. HAZ Şirketler Grubu, doğal taş uygulama işleri için tüm ihtiyaçları kendi bünyesinde üreterek sektöre hizmet vermektedir. HAZ, doğal taş işleri için madencilik, ebatlı taş üretimi, tespit sistemleri üretimi, abrasiv üretimi ve uygulama alanında müşterilerine tasarım ve montaj hizmeti vermektedir.

Kuruluş tarihi olan 1978 senesinden bu güne, HAZ Grup 40 ülkede 600 den fazla projeyi başarılı şekilde tamamlayarak, 6 milyon metre kare iş referansına sahiptir. HAZ Grubu Türkiye'de üretim yapan fabrikalara sahiptir ve Arab Emirlikleri, Katar, Mısır, Rusya, Ingiltere, Almanya ve Singapur'da bulunan kendi ofisleri ile, dünya çapındaki müşterilerine hizmet sunmaktadır.

HAZ Grubunun misyonu, 1978 den beri elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile yüksek kalitede hizmet vermektir ve mesleğe olan tutkusu sektörde faaliyet gösteren firmalar ile paylaşmaktır.