Taahhüt

HAZ Mermer 1978 senesinden beri taahhüt işleri yapmış bir firma olarak, sektörde bilgi birikimi ve tecrübesi ile, doğal taş montaj alanında dünyadaki en büyük montaj firmalarından biridir. Bugüne kadar 6 milyon metre kareyi aşkın bir taş montaj referansı vardır ve 40 ülkede 600’den fazla projeyi başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Tasarım ve Teknik Hizmet

Projelerin tasarım aşamalarında her zaman bilgisini ve tecrübelerini aktarmakta hevesli olan firmamız, mimarlar ve tasarımcılar ile taş kaplama konusunda tasarım ve teknik çalışmalarını sunmaktadır. Projenin hangi aşamasında olursa olsun, HAZ Mermer’in mimari ve mühendis kadrosu projenin sağlıklı ve doğru bir şekilde tasarlanması için hizmetlerini sunmaktadır. Projelendirme ve işin yapılma safhalarında uygulama projeleri, montaj detaylari, kesim listeleri ve bütçeleme şirketin teknik departmanı tarafından gerçekleştirilir.

Doğal Taş Ocakçılık

HAZ Mermer 1990 lardan beri ocak işletme tecrübesine sahiptir ve Türkiye’de 7 farklı lokasyonda doğal taş ocakçılık işleri yürütülmüştür. Bugün, Yeşilova Burdurda ruhsatlı ocakta, ayda 10 bin tonluk üretim kapasitesi ile ocak işletmektedir.

Doğal Taş İmalatı

HAZ Gramerit markası adı altında, Haz Mermer A.Ş.’nin taş imalatı gerçekleştirilmektedir. Torbalıdaki tesiste aylık 30.000 metrekarelik kapasite ile ebatlı taş imalatı ve plaka imalatı gerçekleştirmektedir. Modern ve yeni makine parkı ile kaliteli üretim ile sektöre doğal taş tedariği konusunda güvenilir ve istikrarlı hizmet vermektedir.

Tespit Sistemleri Üretimi

HAZ Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. tespit sistemleri imalatı yapan İskenderun’da kurulu bir üreticidir. Üretim 17.000 metre karelik alanda kurulu, 10.000 metre kare kapalı alanda yapılmaktadır. Aylık üretim kapasitesi 300 ton civarındadır ve firma taş montajı, giydirme cephe, tuğla cephe, ve çeşitli cephe kaplamaları için kullanılan tespit sistemlerini üretmektedir.

Abrasiv İmalatı

HAZ Abrasiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., doğal taş yüzey işlemi icin yüksek kalitede silim taşları ve cila taşları imal eden bir firmadir. Üretim Kemalpaşa, İzmir’de 17.000 metrekare alanda kurulu fabrikada gercekleştirilmektedir. Haz Abrasiv Türkiyede en büyük silim taşları imal eden firmalardan biridir ve kaliteli ürünleri ile bilinmektedir.

Zımpara Üretimi

HAZ Flex markası ile zımpara imalatı yapan HAZ Abrasiv, Torbalı’da yeni kurulmuş tesisinde endüstriyel yüzey işleme ürünleri imal etmektedir. HAZ Flex, Haz Grup’un en sonki yatırımlarından biridir, ve grubun ürün gamı genişlemesi ve çeşitlendirme stratejisi çerçevesinden gerçekleştilmistir. Üretimde kullanılan makineler en yüksek standartlarındadır ve ürün kalitesi yüksek seviyedir.

Pazarlama

Üretimlerimizin yurt içinde satışları için pazarlama grubumuzun faaliyetleri, 1992 senesinden beri İstanbul’da yerleşik HAZ Pazarlama A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.